• Masz telefon po zalaniu?

 • Na każdą naprawę po zalaniu udzielamy aż 6 miesięcznej gwarancji na wypadek ewentualnych wad ukrytych.

  Gwarancja 6 miesięcy

  Gwarancja 6 miesięcy

  Na każdą naprawę po zalaniu udzielamy aż 6 miesięcznej gwarancji na wypadek ewentualnych wad ukrytych.

 • Za naprawę po zalaniu pobieramy opłatę w wysokości 150 złotych TYLKO w przypadku pełnej naprawy urządzenia. Jeżeli telefon nie będzie 100% sprawny, nie zapłacisz nic.

  Cena: 150 złotych*

  Cena: 150 złotych*

  Za naprawę po zalaniu pobieramy opłatę w wysokości 150 złotych TYLKO w przypadku pełnej naprawy urządzenia. Jeżeli telefon nie będzie 100% sprawny, nie zapłacisz nic.

 • Jeżeli po czyszczeniu telefonu z korozji, ten nie będzie w 100% sprawnych, przygotujemy Ci pełną wycenę do akceptacji. Jeżeli zrezygnujesz, nie zapłacisz nic.

  Płacisz za 100% sprawny

  Płacisz za 100% sprawny

  Jeżeli po czyszczeniu telefonu z korozji, ten nie będzie w 100% sprawnych, przygotujemy Ci pełną wycenę do akceptacji. Jeżeli zrezygnujesz, nie zapłacisz nic.

 • Średni czas naprawy telefonu po zalaniu to 5-7 dni. W tym czasie płīta główna musi się wymoczyć w chemii, w której rozpuszczane są osady i korozja. W przypadku bardziej złożonych usterek, czas ten może się wydłużyć.

  Czas: 5-7 dni*

  Czas: 5-7 dni*

  Średni czas naprawy telefonu po zalaniu to 5-7 dni. W tym czasie płīta główna musi się wymoczyć w chemii, w której rozpuszczane są osady i korozja. W przypadku bardziej złożonych usterek, czas ten może się wydłużyć.

 • PO ZALANIU? Jeżeli posiadasz telefon po zalaniu, to bardzo dobrze trafiłeś. PO ZALANIU jest częścią serwisu APPLEMOBILE.PL, pierwszego, a obecnie jedynego autoryzowanego serwisu pogwarancyjnego MyApple w Szczecinie i zachodniopomorskim. W PO ZALANIU? zajmujemy się kompleksową naprawą smartfonów po ingerencji cieczy. Jeżeli Twój telefon wpadł do wanny, został oblany napojem lub wpadł do toalety, my zrobimy wszystko, aby przywrócić go do pełnej sprawności na jasnych i uczciwych zasadach.

  Naprawą telefonów po zalaniu zajmujemy się od ponad dekady. W tym czasie mieliśmy okazje przywrócić do działania tysiące urządzeń, które uległy zalaniu, w tym również nowoczesne smartfony, reklamowane jako te wodoszczelne z certyfikatem IP67 oraz IP68. Niestety, niewiele osób wie, że w warunkach użytkowania smartfonu reklamowanego jako wodoszczelny ZAWSZE istnieje zapis o tym, że jego producent zrzeka się odpowiedzialności w przypadku, gdy mimo zastosowanych uszczelnień, ciecz dostanie się do wnętrza i dokona spustoszenia.

  Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy naprawę telefonów po zalaniu, także tych wodoszczelnych, które uległy zalaniu. Na każdą naprawę udzielamy 6 miesięcznej gwarancji. Podczas naprawy nie kasujemy również danych z pamięci, dzięki czmeu zachowujesz wszystkie filmy, zdjęcia i kontakty w telefonie, który uległ awarii z powodu zalania.

 • PO ZALANIU? czyli serwis APPLEMOBILE.PL oferuje naprawy zalanych telefonów najpopularniejszych marek, w tym iPhone od Apple, Samsung, Huawei oraz LG. Naprawa PO ZALANIU kosztuje 150 złotych. W ramach tej cenny dokonamy pełnej usługi naprawy w postaci czyszczenia elementów z korozji oraz osadów, które pozostają po wyschnięciu cieszy. Osady te powodują rozpoczęcie procesów gnilnych, które doprowadzają do bardzo często nieodwracalnych uszkodzeń. Dlatego w przypadku zalanego telefonu należy jak najszybciej dokonać kroków naprawczych. 

  W przypadku, gdy po czyszczeniu po zalaniu okaże się, że telefon nie jest w pełni sprawny, nasi Klienci mogą na tym etapie całkowicie bez kosztowo zrezygnować z naprawy i nie płacić także kwoty 150 złotych. W przypadku niepełnej sprawności, nasi technicy dokonają wyceny naprawy pozostałych uszkodzeń. Taka wycena jest przedstawiana Klientom do akceptacji. Jeżeli okaże się, że jest zbyt drogo, bo w wyniku zalaniu poza koniecznym czyszczeniem należy wymienić także mikrofon, głośnik czy baterię, wystarczy powiedzieć – nie, dziękuję. Telefon zostanie złożony i bez kosztowo zwrócony. Od początku naszej działalności wiedzieliśmy, że jasne i uczciwe zasady sprawią, że to właśnie z naszych usług Klienci będą korzystać. Dziś mamy ponad 27 tysięcy udanych napraw za sobą (stan na maj 2020) i oddaną rzesze stałych i zadowolonych Klientów.