• Co robić po zalaniu telefonu?

 • Naprawa iPhone po zalaniu? Internetowe porady o tym co robić, gdy telefon wpadł do wody, to niestety najczęściej powtarzane przez kolejne osoby sieciowe mity, nie mające nic wspólnego z prawdą. W końcu, któż z Was nie słyszał od znajomych mając iPhone po zalaniu czy też inny zalany telefon - wsadź do ryżu! Wysusz suszarką!? Tylko, że to nic nie daje, a brak odpowiednich kroków tylko pogarsza sytuacje i później mnoży koszty przy naprawie.  Co robić, gdy nasz iPhone czy inny smartfon został zalany?

  iPhone wpadł do kibla i został zalany. Naprawa iPhone po zalaniu w APPLEMOBILE.PL

  No właśnie, co robić, gdy nasz telefon zostanie zalany?

  Przez ponad 10 lat działalności w naszej firmie takie pytanie padało wielokrotnie. Zdobyte przez ten długi czas doświadczenie zaowocowało specjalizacją APPLEMOBILE.PL w reanimacji elektroniki po ingerencji cieczy, pozwoliło przyjrzeć się najczęstszym błędom popełnianym przez naszych Klientów, a także opracować najbardziej optymalne techniki regeneracji uszkodzonych płyt głównych, pozwalające na przywrócenie urządzeń do pełnego działania.

  Zalany iPhone można naprawić skutecznie i tanio w serwisie apple szczecin APPLEMOBILE.PL

  Wbrew różnym opiniom, naprawiony po zalaniu smartfon potrafi służyć swojemu właścicielowi jeszcze przez długie lata. By jednak było to możliwe, a koszty takiej naprawy akceptowalne, bardzo ważnym jest, aby nie popełniać kardynalnych błędów zwiększających stopień uszkodzenia.

  Ryż wcale nie pomaga w zalanym telefonie iPhone. Nie wyciąga wilgoci i nie naprawi zalanego telefonu.

  W tym artykule chcemy poruszyć najczęstsze błędy z jakimi spotykamy się w naszej pracy na co dzień. Mając nadzieję, że przez zwiększenie świadomości użytkowników, szanse dostarczanych do nas zalanych smartfonów na tanią i szybką naprawę wzrosną. By to było możliwe jest jeden warunek – właściciel telefonu po zalaniu, nie może go dodatkowo niszczyć swoimi działaniami. Niestety, nadal większość popełnia te same błędy…

  Wakacje, to prawdziwy sezon na naprawy iphone po zalaniu w serwisie applemobile.pl. wtedy dostajemy setki zalanych telefonów apple iphone do naprawy po zalaniu.

   

  Czy mogę oddać zalany telefon na gwarancję? 

  Przede wszystkim należy sobie zdać sprawę z najważniejszej kwestii – żaden, ale to żaden producent smartfonów, także tych reklamowanych jako wodoodporne, nie daje gwarancji na to, że ten telefon nie ulegnie zalaniu, a co za tym idzie uszkodzeniu. Jeżeli wodoodporny telefon ulegnie już zalaniu, nie będzie to traktowane jako wada i naprawiane w ramach gwarancji, a jako korzystanie z urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem. Roszczenia gwarancyjne z tego tytułu zostaną odrzucone.

  Nie wierzysz? Wystarczy poczytać warunki ograniczonej gwarancji producenta (każdego). Nie ma więc sensu oddawać zanurzanego w cieczy urządzenia na gwarancję, licząc, że producent nie dopatrzy śladów ingerencji cieczy albo przymknie oko. Procedury dla takich zalanych smartfonów są jasno opisane i nie ma od nich odstępstw.

  Oddając świadomie telefon, który uległ zalaniu na gwarancję, tracisz cenny czas i narażasz swoje urządzenie na dodatkowe uszkodzenia i postęp korozji, którego przy szybkim działaniu w ramach naprawy po zalaniu, można uniknąć. W końcu producent i tak odrzuci roszczenia gwarancyjne, tylko będzie to trwało 3 tygodnie. W tym czasie telefon zgnije potwornie.

  Ile kosztuje naprawa telefonu po zalaniu? 

  Od początku naszej działalności wiedzieliśmy, że wycena i diagnoza w naszym serwisie będzie bezpłatna. Warunki przeprowadzanej usługi miały być przejrzyste i pozbawione ryzyka dla klienta. Stąd za naprawę po zalaniu nasi Klienci płacą wyłącznie w przypadku powodzenia naprawy.

  Jeżeli urządzenia nie uda się naprawić lub cena naprawy będzie za wysoka, Klient może zrezygnować bez ponoszenia kosztów. To uczciwa i bezpieczna oferta, gdyż klient nie ryzykuje konieczności płacenia za naprawę, jeżeli uzna, iż telefon ten nie jest dla niego warty tyle, ile musi zapłacić za naprawę.

  Podstawowy koszt naprawy po zalaniu wynosi 150 złotych. Jeżeli wyczyszczony telefon będzie działał prawidłowo, tyle będzie wynosił rachunek do zapłaty. Klient zlecając nam próbę naprawy po zalaniu, z góry zgadza się na poniesienie tej kwoty w przypadku pełnej naprawy urządzenia.

  Jeżeli koszty naprawy miałby wzrosnąć, bo w telefonie poza czyszczeniem koniecznym będzie wymiana głośnika, mikrofonu czy baterii, wtedy technik przygotuje wycenę naprawy do akceptacji. W przypadku akceptacji wyceny, telefon zostanie naprawiony, a serwis na wykonaną naprawę udzieli gwarancji. W przypadku odmowy, telefon zostanie złożony i oddany klientowi bez żadnych kosztów.

   

  Gdzie naprawić telefon po zalaniu w Szczecinie? 

  APPLEMOBILE.PL znajduje się w Szczecinie. Jesteśmy pierwszym i obecnie jedynym autoryzowanym serwisem pogwarancyjnym MyApple w Szczecinie, oferującym naprawę urządzeń Apple, ale także innych smartfonów, w tym tych po zalaniu w naszym województwie. Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Wojska Polskiego 50 w narożnej kamienicy u zbiegu ulicy Wojska Polskiego i Jagiellońska. Dlatego też wejście do nas znajduje się od strony Jagiellońskiej, naprzeciw sklepu Społem tuż obok kawiarni Columbus Coffee, gdzie nasi Klienci z chęcią oczekują przy pysznej kawie na wymianę ekranu czy baterii, które realizujemy w około 20 minut. Serdecznie zapraszamy!

  APPLEMOBILE.PL
  Wojska Polskiego 50, Szczecin
  tel: 889 277 288

  Czy można wysyłać telefon do naprawy po zalaniu?

  Oczywiście. Niemal od początku naszej działalności oferujemy panel wysyłkowy urządzeń do serwisu. Ta droga dostarczania zepsutych smartfonów do naprawy cieszy się u nas ogromnym zainteresowaniem tysięcy Klientów.

  Wystarczy Zgłosić naprawę wysyłkową na naszej stronie, wypełnić formularz zgłoszeniowy, by mailem otrzymać wszystkie informacje o naszym zlecenie, a także w razie potrzeby zamówić kuriera, który odbierze z domu czy firmy uszkodzony telefon i dostarczy do nas. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości wszystkie osoby spoza Szczecina, ale także zza granicy. Pamiętajcie, aby sprawdzić SPAM w swojej skrzynce, gdzie często lądują wiadomości z naszego automatu.

  W serwisie APPLEMOBILE.PL zajmujemy się kompleksowym serwisowaniem smartfonów i tabletów wielu marek. Jesteśmy także serwisem wyspecjalizowanym z naprawie urządzeń marki APPLE. Jako jedyni w regionie zostaliśmy zaproszeni do elitarnego programu zrzeszającego najlepsze serwisy pogwarancyjne MyAPPLE, otrzymując autoryzację serwisu MyAPPLE. Nasze budowane przez lata doświadczenie oraz fachowa wiedza wielokrotnie była wykorzystywana na łamach branżowych magazynów technologicznych jak PC Format, CHIP, Mobility, Twoja Komórka oraz internetowych portali i blogów – Wirtualna Polska, Onet, Telepolis, SpidersWeb czy Jaka-Komórka.pl.

  Jakie telefony po zalaniu naprawię w APPLEMOBILE.PL?

  Nasza firma specjalizuje się w produktach marki Apple. Jednak naprawiamy także inne popularny smartfony czołowych producentów. Naprawiamy po zalaniu urządzenia Huawei, LG, Sony i Samsung.  Nie oznacza to jednak, że zajmujemy się naprawą wszystkich urządzeń dostępnych na rynku. Niestety, nie naprawicie u nas telefonów Xiaomi, Manta, NOKIA HMD Global, MyPhone, HTC, Oppo i inne "marketowe" urządzenia. Jeżeli nie znalazłeś producenta swojego smartfonu w tym akapicie i nie wiesz czy podejmiemy się jego naprawy po zalaniu, to zadzwoń do nas. Udzielimy wszelkich informacji.

  Co robić, gdy telefon wpadł do wody? Naprawa iPhone po zalaniu.